Recenzje Filmów

Spojrzenie młodych ludzi na świat przedstwiony w filmie

Transporter cz. 1

Kwiecień 15th, 2018

Transporter cz.1

Film opowiada o byłym komandosie Franku Martinie, który zajmuje się dostarczaniem różnych przesyłek z jednego do drugiego miejsca. Dobrze ma opanowane sztuki walki i jest super kierowcą. Kieruje się swymi zasadami: nie chce wiedzieć jak nazywają się zleceniodawcy, chce znać wymiary paczki i ich zawartości. Jego zadaniem było przewiezienie paczki do gościa zwanego „Wall Street”. Podczas jazdy zauważył, że coś się w niej rusza. Gdy ją otworzył ujrzał, że to piękna kobieta o imieniu Lai. Jest to córka bossa mafii pana Kwai. Frank wplątał się w spore kłopoty, ale udaje mu się pokonać gangsterów i uratować prawie 400 Japończyków.

Film był realizowany na terenie Francji. Krajobraz był urozmaicony. Świetna była także obsada aktorska: Jason Statham jako mistrz sztuk walki oraz kaskader sprawdził się w roli byłego komandosa, Matt Schulze jako Wall Street był też dobrze grającym bohaterem. Sceny pościgu trzymały w napięciu i były bardzo fascynujący. Momenty gdzie tytułowy bohater musiał walczyć dobrze się oglądało.

Polecam film osobom, które lubią wyczyny kaskaderskie, filmy akcji oraz sztuki walki. Naprawdę zachęcam do obejrzenia tego filmu.

Artur

Powered by WordPress. Theme by Sash Lewis.